MTV 90’s vol.12 / Beavis & Butt-Head. Zmiana Klimatu

22/09/2017 – 21:00
Zmiana Klimatu
ul. Warszawska 6, 15-063 Białystok

 

Zapraszamy Was na wielki pojedynek, w którym najważniejszy będzie nie wynik, a oręż! Bo pojedynkować się będziemy na muzykę. I to nie byle jaką! W ruch pójdą największe z największych hitów, które królowały na listach przebojów stacji MTV w czasach, gdy „M” w nazwie było skrótem od słowa „music”.

Emtiwi było stacją, przy której całe pokolenie kształtowało swoje gusty muzyczne. Wraz z pojawieniem się w latach 90tych kablówek oraz telewizji satelitarnych wszelka młodzież z wypiekami na twarzy oglądając teledysk, klipy, listy przebojów, wywiady z muzykami czy ciekawostki muzyczne z całego świata. Były to lata świetności rocka, muzyka elektroniczna była w undergrandzie i szersza publiczność dopiero ją poznawała, hip-hop był jeszcze rapem, pop był może nie mniej durny niż dziś, ale miał więcej polotu i finezji niż dziś. Były to czasy wypożyczalni video, kardridży z grami na Pegasusa, walkmanów i kaset magnetofonowych (kupowanych głównie w Tango na Lipowej, na ryneczku lub przegrywane od znajomych). Były to też czasy kiedy powietrze było czystsze, jedzenie zdrowsze, kobiety piękniejsze, a my młodsi.
Były to lata 90-te!

W tę muzyczną podróż, podczas której rozegrają bitwę na hity z lat młodości, zabierze nas dwuosobowy duet, świadkowie epoki, koneserzy literatury, sztuki i zimnego piwa z nalewaka:

BEAVIS znany szerzej jako Datasky import-export
vs
BUTT-HEAD aka Lou Badgers

Wrzesień 22 @ 21:00
21:00 — 04:00 (7h)

Zmiana Klimatu