Otrzęsiny Licealne Białegostoku

22/09/2017 – 21:00
Klub Gwint
ul. Zwierzyniecka 10, 15-333 Białystok

 

CollageParty.pl czyli ogólnopolski cykl mega imprez dla szkół średnich – witamy po wakacjach w najlepszym klubie w mieście!!

 

Początek roku szkolnego nie musi oznaczać niczego złego, więc zacznijmy go w wielkim stylu, zacznijmy nowy sezon imprez! Wielkie Otrzęsiny Liceów 2017 to świetna okazja na powakacyjną integrację ze znajomymi, a szczególnie tymi nowopoznanymi :)!

Otrzęsiny LO 2017 to już ósmy rok z rzędu, największa klubowa impreza w Polsce, odbywająca się w 13 najbardziej imprezowych miastach naszego kraju z blisko 10 tysiącami uczestników!
Impreza, na której będzie zarówno ekskluzywnie jak i zwariowanie!

Jako, że Otrzęsiny to idealny czas na integrację oraz dobrą zabawę, to przygotowaliśmy dla Was dużo niespodzianek i atrakcji!

☛ FLUO! FLUO opaski dla każdego z Was abyście świecili całą noc. Możecie robić z nich to wszystko na co wam tylko wyobraźnia pozwoli: okulary, naszyjniki, bransoletki itp. BĘDZIEMY MIELI ICH SETKI (żeby dla każdego wystarczyło):
– CZERWONA – zajęty/a
– POZOSTAŁE KOLORY – wolny/a i szukam zabawy 🙂

☛ W środku nocy z DJki poleci do was mnóstwo słodkości!!!

☛ Specjalnie na tą okazję nasza agencja stworzyła dla was przepysznego i słodkiego drinka, który będzie sprzedawany w promocyjnej cenie przez cała imprezę.

☛ Mało?! Na imprezie przykryje Was również kolorowe konfetti!

☛ Zadbamy również o fotorelację z imprezy.

Tej nocy parkiet do czerwoności rozgrzeją:
– rezydenci klubu
– laureat konkursu DJskiego

Na wejściu selekcjoner będzie dbał o to, żeby do klubu wchodziły tylko osoby szukające dobrej zabawy, osobom agresywnym podziękujemy.

Wrzesień 22 @ 21:00
21:00 — 05:00 (8h)

Klub Gwint