32 Wielki PubQuiz wiedzy o wszystkim w Harym!

08/08/2017 – 19:00
Hary Pub
Warszawska 29, 15-062 Białystok

 

PubQuiz w Harym!

Przyjdźcie do nas, odpowiadajcie na trudne pytania, bawcie się dobrze i zdobywajcie wspaniałe nagrody!

Ideą Quizów jest zagwarantowanie unikatowej rozrywki w pubach. Każdy zna różnego rodzaju teleturnieje, które można oglądać w telewizji.Teraz sami będziecie mieli możliwość sprawdzenia własnej wiedzy! Kołujcie ekipę, zwołujcie rodziny i dzwońcie po znajomych noblistów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz te w postaci płynnej.

 

Zasady:
1. Do turnieju zgłaszają się drużyny w składzie maksymalnie 4-osobowym każda.
2. Zgłoszenia są bezpłatne. Zapisy odbywają się na przed rozpoczęciem PubQuizu i są konieczne do wzięcia udziału w zabawie. Do pubquizu nie można dołączyć w trakcie. Każda zapisana drużyna otrzymuje pustą kartę odpowiedzi.
3. Pubquiz dzieli się na dwie części, w których prowadzący czyta kolejno pytania. Na odpowiedź na każde kolejne pytanie drużyna ma jedną minutę. Odpowiedzi zaznacza się na otrzymanej wcześniej karcie odpowiedzi.
4. Zabronione jest korzystanie z ściąg, internetu, telefonów do przyjaciół i pytań do publiczności (pod groźbą dyskfalifikacji z PubQuizu).
5. Drużyny które zasiądą na podium mogą liczyć na wspaniałe nagrody! Zwycięska drużyna otrzymuje butelkę tequili, drugie i trzecie miejsca wejściówki do różnych tajemniczych lokali usługowych.

Zapraszamy!

Lipiec 19 @ 19:00
19:00 — 22:00 (3h)

Hary Pub