Wesele po Podlasku – 3. Nightskating Białystok 2017

24.06.2017 – 18.30 – zbiórka, 20:00 – start
Rynek Kościuszki 1 (Plac przy pomniku Jana Pawła II, Białystok), 15-426 Białystok

 

Trzeci przejazd Nightskating Białystok w 2017 roku już 24 czerwca 

➡Wesele na Podlasiu to niezapomniane i bardzo klimatyczne wydarzenie! Dzięki naszemu sponsorowi zmieniamy nazwę wydarzenia na jeszcze bardziej urokliwą. Zobaczycie, będzie iście weselnie!

➡Sezon weselny trwa w najlepsze, więc wszystkich tych, dla których mimo wszystko jest ich za mało, zachęcamy do wzięcia udziału w przejeździe w weselnym klimacie! 

➡Jak zwykle, liczymy na Waszą kreatywność w doborze strojów, dlatego wczujcie się w klimat. Welony, białe suknie, garnitury? Wszystko mile widziane! 

 

Nightskating to cykl przejazdów rolkarzy głównymi ulicami miasta wieczorną porą, które pozwalają spojrzeć na Białystok z nieco innej perspektywy oraz stworzyć radosną i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich sympatyków ośmiu kółek. W ten sposób pragniemy popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport oraz formę rekreacji dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji, czyli żadnych numerków startowych, żadnych opłat, żadnych zgłoszeń i żadnych ograniczeń wiekowych. Zapraszamy wszystkich jeżdżących na rolkach, wrotkach lub nartolotkach, którzy posiadają umiejętności podstawowej jazdy oraz potrafią hamować.

Czerwiec 24 @ 18:30
18:30 — 22:00 (3h 30′)