Swinging with Sinatra – Sześcian Pub

23/03/2017 – 20:30
6-ŚCIAN – ROCK&ROLL PUB
ul. Warszawska 30, 15-063 Białystok

Swinging with Sinatra to od lat jeden z najciekawszych projektów muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach. Przez lata projekt doczekał się kilku wariantów scenicznych: big bandowego, symfonicznego i jazzowego – tworzonego przez największe nazwiska polskiej sceny muzycznej, m.in. Piotr Wrombel, Krzysztof Szmańda, Wojciech Pulcyn, Robert Murakowski, Konrad Zemler, Michał Tomaszczyk.

Wokalistą i współzałożycielem projektu jest Jarek Wist – przez branżowe media okrzyknięty najlepszym swingowym głosem w Polsce. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy („Jest zapisane” 2014, „Na swojej skórze” 2015), udział w projektach rozrywkowych (m.in. koncerty ze z orkiestrą Zygmunta Kukli), występy w programach telewizyjnych „Jaka to melodia?”, „Świat się kręci”, „Pytanie na śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”. Obecnie pracuje nad kolejnym dużym projektem, koncentrującym się na włoskich inspiracjach artysty.

Swinging with Sinatra przyciąga na widownię zarówno miłośników swingu, fanów Franka Sinatry, jak i wszystkich tych, którzy od koncertów oczekują nie tylko doskonałych dźwięków, lecz także charyzmatycznych osobowości muzycznych. Swinging with Sinatra to nowe, świeże, jazzowe interpretacje znanych wszystkim najbardziej popularnych przebojów Franka Sinatry „My Funny Valentine”, „Strangers In The Night”, „My Way”, „New York, New York”.

 

Bilety w 6-Ścian PUB Sześcian oraz GoOut.pl http://bit.ly/2lVcqcD
25 zł – przedsprzedaż
35 zł – w dniu koncertu

Marzec 23 @ 20:30
20:30 — 23:00 (2h 30′)

6-ścian PUB