Trójząb Kabaretowy #35

14/11/2017 – 18:00
Klub Fama,
ul. Legionowa 5, Białystok

 

Mieszko Minkiewicz w programie „W związku z tym”

Czesław Jakubiec Comedy w programie „Muzyka i humor”

Tenor Czesław Jakubiec – śpiewak, meloman i komik podbijający operę. Na scenie kieruje nim pasja, fachowa wiedza, olbrzymia wrażliwość i równie ogromny dystans. Bawi się tym, co robi i dokłada wszelkich starań, by zagwarantować swoim Widzom szczerą radość i chwilę wytchnienia od szarej rzeczywistości.

Swoją sztukę opiera na latach doświadczeń kabaretowych, umiejętnościach aktorskich i perfekcyjnie opanowanym warsztacie operowym. Uwielbia śpiew, a swobodne przeskakiwanie między tenorem, barytonem i sopranem daje mu i odbiorcom znacznie więcej radości. Dlatego też nieustannie eksperymentuje i przekracza wszelkie granice!

Jego pracę najtrafniej charakteryzują trzy charyzmy: ciepło, obecność, siła. Wykorzystuje je, by na Twoich oczach tworzyć wielowymiarowe widowisko, które łączy w sobie to, co najlepsze ze świata muzyki, komedii i teatru, czyli wyśmienitą muzykę, dobrą zabawę, chwilę wzruszenia.

Mieszko Minkiewicz – stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas. Białostocki animator kultury komediowej. Zdobywca wielu nagród na festiwalach komediowych w całej Polsce. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Poza tym można go kojarzyć z kabaretu Inaczej, z grupy ŻBIK, ze sceny stand-upowej w Harym lub jako prowadzącego pubquizy. W listopadzie mija mała rocznica. Otóż wychodzi na to, że Mieszko szwęda się po ogólnopolskich scenach już 10 lat. Z tej okazji zaprezentuje swój solowy program „W związku z tym”. Program podsumowuje osiągnięcia i wiedzę Mieszka zdobyte w tym okresie i opowiada trochę o związkach i trochę o „tym”. Zapraszamy i zapewniamy, że Mieszko jest bardzo śmieszny. Ponoć przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu.

Październik 10 @ 18:00
18:00 — 19:40 (1h 40′)

Klub Fama