Trójząb Kabaretowy #34

10/10/2017 – 18:00
Klub Fama,
ul. Legionowa 5, Białystok

 

Bilety: (od 12 września): 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wystąpią:

 

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne skecze kabaretu to m.in. „Mowa Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Rewizyta” i można go zobaczyć na żywo na scenach całej Polski.

ŻBIK to jedna ze starszych grup impro w Polsce. Już od 2010 roku na poczekaniu, wspomagani pomysłami i sugestiami widzów, tworzą zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Grają też dłuższe formaty, a nawet całe spektakle. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości. Każdego, kto nie zetknął się jeszcze z nieskrępowaną energią płynącą z występu impro, zapraszamy na nadrobienie zaległości. Warto!

Październik 10 @ 18:00

18:00

– 19:40

(1h 40′)

Klub Fama